Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Jak odzyskać skradzione pieniądze

Czy można odzyskać pieniądze skradzione przez hakera? Kancelaria Prawna specjalizująca się w prawie bankowym – cyberprzestępczości tel. 728-838-858.

 

Przez wirus okradziono rachunek bankowy, czy można odzyskać skradzione pieniądze? Atak hakerów na rachunek internetowy, tzw. nieautoryzowane transakcje.

 

Czy bank powinien oddać pieniądze skradzione przez hakera?

 

Czy bank powinien oddać pieniądze skradzione przez hakera? Pomoc prawna tel. 728 838 858

 

Scenariusz kradzież pieniędzy przez internet jest bardzo podobny. Dostajemy e-mail o intrygującej treści, reagujemy, a po czasie okazuje się, że z naszego konta bankowego ktoś dokonał przelewy nieautoryzowane przez nas. Bywa, że kradzieży dokonano bezpośrednio z karty kredytowej. Co zrobić gdy nie autoryzowaliśmy transakcji a z rachunku bankowego znikły nasze pieniądze?

 

wirus komputeraOczywiście każdy okradziony przez atak hakera może złożyć reklamację w banku, w którym prowadzony jest rachunek bankowy. Chociaż ustawa prawo bankowe jednoznacznie określa odpowiedzialność za bezpieczeństwo pieniędzy zgromadzonych na rachunkach bankowych, to zazwyczaj bank odmawia przyjęcia reklamacji. Najczęściej bank po długim czasie od złożenia reklamacji odpisuje „do kradzieży pieniędzy doszło z winy właściciela rachunku bankowego„.  „Właściciel konta nie miał odpowiednich zabezpieczeń„, czy aby na pewno? Proszę nie dać się zwieść, że to klient banku jest winny nieautoryzowanej transakcji http://www.kancelariaprawna24h.pl

 

Jeżeli Twój rachunek bankowy został okradziony zadzwoń do Kancelarii Prawnej 24h tel. 728-838-858 

 

złodziej internetowyChcę aby bank zwrócił mi pieniądze skradzione przez atak hakerów! I bardzo dobrze bo to banki odpowiadają za bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach bankowych.  Prawo bankowe jest jasne, ale banki wiedzą, że mało klientów decyduje się na pozew do Sądu. Klienci banków obawiają się rzekomo dobrych prawników banków. Nasze doświadczenie wskazuje, że większość spraw w sprawach reklamacji nieautoryzowanych transakcji jest wygrana.

 

 

Stale czytamy  artykułymBank opublikował ostrzeżenie o złośliwym oprogramowaniu. Właściciele smartfonów z systemem Android mogą paść ofiarą nowej złośliwej aplikacji„.  Jest wiele publikacji jak bronić się przed atakami hakerów (złodziei). Jednak każdy ma prawo do chwili słabości. Wiem to z doświadczenia. Parę lat temu doświadczyłem ataku hakerów na rachunek bankowy. Zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa i po mimo programu antywirusowego z mojego konta bankowego skradziono mi prawie 80 000 zł. Jednak nie poddałem się i bank oddał mi wszystkie skradzione pieniądze. Od tej chwili zobowiązałem prawników naszej kancelarii do specjalizacji w prawie bankowym i jeżeli Ty sam nie autoryzowałeś transakcji masz prawo do zwrotu gotówki.

 

 

z konta skradziono pieniądzeRyzyko związane z nieautoryzowaną transakcją obciąża bank. Jednymi z podstawowych obowiązków banków jest zabezpieczenie instrumentu płatniczego oraz dołożenie szczególnej staranności w zapewnieniu bezpieczeństwa przechowywanych pieniędzy. W trakcie procesu sądowego to bank musi udowodnić winę klienta. Samo posiadanie wirusa w komputerze nie oznaczy winę klienta!

 

 

Kancelaria Prawna z siedzibą w Katowicach wspiera klientów banków okradzionych przez cyberprzestępczość na terenie całej Polski. Jeżeli szukasz prawnika specjalizującego się w odzyskiwaniu pieniędzy skradzionych przez nieautoryzowane transakcje to koniecznie skontaktuj się z prawnikiem od prawa bankowego biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

Pomoc prawna dla poszkodowanych przez kradzież pieniędzy z konta bankowego w godz. 8:00 21:00

tel. 728838858

 

 

 

Jak odzyskać skradzione pieniądze

 

 

 

 

 

 

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,