Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Włamanie na konto bankowe

Włamali się na moje konto bankowe jak odzyskać pieniądze? Ktoś udawał pracownika banku i wyłudził na mnie kredyt, czy muszę płacić raty za nie swój kredyt? Oszustwo internetowe a bank nie uznał reklamacji co w tej sytuacji?

Oszuści okradli moje konto.

 

okradli moje konto bankowe

Dobry prawnik tel. 728838858

Co zrobić po wykryciu włamania na konto bankowe? Najlepsi prawnicy od cyberprzestępczości pomagają odzyskać pieniądze i unieważnić kredyt tel. 728 838 858. Każdego dnia otrzymujemy dziesiątki zgłoszeń od przerażonych osób, którym z konta znikły pieniądze a czasami złodziej wyłudził kredyt i poszkodowany jest wzywany do spłaty kredytu. Jednak prawo bankowe daje możliwość odzyskania pieniędzy skradzionych przez oszustów. Metody cyberprzestępców są różne: włamanie na konto przez aplikację, kradzież pieniędzy z konta na zakupy OLX, wyłudzenie danych do konta przez WhatsApp, inwestycja okazałą się oszustwem, pozyskanie danych do konta przez fałszywą stronę banku, kredyt wyłudzony na fałszywą infolinię banku, utrata pieniędzy na Vintet, fałszywy sms o kwarantannie, pieniądze znikły z konta po otworzeniu wiadomości e-mail, oszustwo internetowe na brokera, sms od oszusta, itd..

 

Cyberprzestępcy stale udoskonalają swoje oszustwa internetowe by wyłudzić dane do logowania na rachunkach bankowych, a efekt jest taki sam:

  1. z konta znikają pieniądze lub na koncie powstał kredyt wzięty przez oszustów;
  2.  poszkodowany zgłosił kradzież pieniędzy z konta do banku i zawiadomił policje o wyłudzeniu danych do rachunku bankowego;
  3. bank nie uznał reklamacji kradzieży pieniędzy z konta – bank twierdzi, że klient sam autoryzował przelew i domaga się spłaty pożyczki wziętej przez oszustów;
  4. Policja umorzyła postępowanie o wyłudzenie danych do konta – Prokuratura umorzyła sprawę o kradzież pieniędzy z rachunku;
  5. okradziony przez hakerów pisze odwołanie do banku oraz wniosek do Rzecznika Finansowego z prośbą o pomoc w odzyskaniu pieniędzy skradzionych z konta lub unieważnienia pożyczki wziętej przez oszustów.

 

Niestety z doświadczenia wiemy, że bank praktycznie nigdy nie uznaje reklamacji (wie, że mało poszkodowanych składa pozew do sądu), a Rzecznik Finansowy podobnie jak inne instytucje (poza Sądem) nie są wstanie zmusić bank (prywatna instytucje) do zmiany swojego stanowiska. Wiemy o tym, bo prowadzimy setki spraw i odzyskujemy pieniądze, które znikły z rachunków bankowych, a także pomagamy unieważnić kredyt wzięty przez oszustów internetowych.

 

Co zrobić by odzyskać pieniądze skradzione z konta?

 

Prawo bankowe (co potwierdzają liczne orzeczenia Sądów oraz Rzecznik Finansowy na swojej stronie) zobowiązuje banki do zachowania odpowiedniej procedury. W sytuacji, gdy klient zgłasza kradzież pieniędzy z konta bank powinien do 48h przywrócić stan rachunku z przed kradzieży / unieważnić kredyt wzięty przez hakera lub uznać, że klient oszukuje bank składając reklamację transakcji, które sam wykonał. Tym czasem banki każą czekać nawet 30 dni i praktycznie nigdy nie zgłaszają nieautoryzowanych transakcji do organów ścigania. To pierwsza przesłanka umożliwiająca odzyskanie pieniędzy skradzionych z rachunku bankowego. Kolejna rzecz to wszystkie sytuacje, w których okradzeni przez oszustów faktycznie nieco się przyczynili do tego, że cyberprzestępca uzyskał dane do logowania. Być może właściciel danych przekazał swoje dane do logowania poprzez fałszywą aplikację, e-mail lub telefonicznie jednak kto ostatecznie „kliknął” autoryzacje transakcji, czy aby nie oszust autoryzował przelew? To ma znaczenie z uwagi na regulamin bank oraz zasady bezpieczeństwa, podobnie jak fakt, że dziennie dochodzi do około 1000 włamań na konta bankowe o czym banki doskonale wiedzą. Dlaczego każda podejrzana transakcja bankowa nie jest blokowana do czasu jej potwierdzenia np. odpowiednim komunikatem czy telefonem z banku? W przypadku wyłudzenia kredytu zaciągniętego przez oszustów internetowych czy bank na trwałym nośniku dostarczył konsumentowi umowę wraz z wzorem oświadczenia o odstąpieniu od umowy? Czy przed umożliwieniem wzięcia kredytu upewnił się co do osoby, której przyznaje spory kredyt?

 

Nasza prawnicy (dr prawa, adwokaci, radcowie prawni i doradcy podatkowi) znają wiele kruczków prawnych umożliwiających zwrot pieniędzy skradzionych z konta lub unieważnienie kredytu wziętego przez oszustów. Jednak tylko proces sądowy może zmusić bank do zwrotu skradzionych pieniędzy i w tym się specjalizujemy. Jeśli okradli Twoje konto bankowe i chcesz darmowej analizy prawnej (dotyczy sytuacji, w których okradli konto na kwotę powyżej 10 000zł) czy masz szansę wygrać proces o zwrot skradzionych pieniędzy wystarczy, że wyślesz na adres e-mail biuro@kancelariaprawna24h.pl :

 

  1. kopie reklamacji złożonej w banku i negatywna odpowiedź od banku (czasami wystarczy sama odpowiedź z banku);
  2. zdjęcie lub kopie protokołu zeznań na Policji (nie chodzi o potwierdzenie złożenia zawiadomienie a treść zeznań – jeśli policja odmawia wydania wystarczy napisać na zwykłej kartce WNIOSEK O KOPIE PROTOKOŁU MOICH ZEZNAŃ ZŁOŻONYCH W DNIU… W SPRAWIE… i zostawić go w biurze podawczym na Komisariacie);
  3. umowę prowadzenia rachunku bankowego, a w przypadku wyłudzenia kredytu kopie umowy pożyczki;
  4. w tytule maila napisać prośba o analizę sprawy włamania na konto, a w treści maila opisać jak Waszym zdaniem doszło do tego oszustwa internetowego, wpisać łączną kwotę jaką skradziono z rachunku i podać swój nr telefonu do kontaktu.

 

Gdy dostaniemy Waszą wiadomość (ważne aby to był jedne kompletny e-mail a nie dziesięć) to odpiszemy powiadomienie o dotarciu zgłoszenia do nas, a następnie nasi pracownicy dokonają darmową analizę prawną możliwości odzyskania pieniędzy skradzionych z konta. Nasz adwokat w ciągu 2 dni roboczych zadzwoni do Was i zaproponuje Wam warunki pomocy o ile faktycznie będzie możliwość odzyskania Waszych pieniędzy. Pomagamy odzyskać pieniądze skradzione z konta i unieważnić kredyt oszustów na terenie całej Polski, a w przypadku gdy Ty nie będziesz miał/a możliwości przyjazdu do naszej kancelarii (Katowice, Kraków, Warszawa) to umowę i pełnomocnictwo wyślemy mailem. Działamy szybko, profesjonalnie i uczciwie oceniamy szanse.

 

Kancelaria Prawna specjalizująca się w odzyskiwaniu pieniędzy skradzionych z konta bankowego tel. 728 838 858

https://nieautoryzowanetransakcje.pl/2021/10/18/wlamanie-na-konto-bankowe/

 

internetowe oszustwo

Wyłudzenia pomoc prawna tel. 728 838 858

 

Włamanie do banku ING, włamanie na konto banku PKO, okradli moje konto w mBanku, z konta w Santander znikły mi pieniądze, zhakowali moje konto w Credit Agricole, wyłudzenie kredytu w BGŻ, oszustwa internetowe pomoc prawna – pomoc prawna https://kancelariaprawna24h.pl/nieautoryzowane-transakcje/

 

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,