Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Kradzież pieniędzy z konta bankowego

 

„Z mojego konta zniknęły pieniądze”co zrobić aby odzyskać pieniądze ukradzione przez hakerów?

 

okradziono konto bankowe

okradziono rachunek bankowy

Kradzież pieniędzy z rachunku bankowego.

 

 

Cyberprzestępczość ma wiele odmian. Jednym pieniądze znikają z konta w wyniku otworzenia maila z wirusem innym przez autoryzacje fałszywego przelewu. Phishing ma wiele odmian, ale jeden cel, przejęcie kontroli nad rachunkiem bankowym. Ponieważ nasza kancelaria prawna specjalizuje się w prawie bankowym, każdego dnia dzwonią do nas pokrzywdzeni przez hakerów. Zazwyczaj rozmowa zaczyna się od przerażającego stwierdzenia „okradli moje konto” (z mojego rachunku skradziono pieniądze). Co zrobić gdy doszło do nieautoryzowanej transakcji? Nieautoryzowana transakcja to również przelewy, których nie byliśmy świadomi.

 

 

Procedura odzyskania pieniędzy po włamaniu na rachunek bankowy.

 

 

złodziej internetowyKażdy okradziony przez hakera powinien niezwłocznie zgłosić kradzież pieniędzy do banku, w którym prowadzony jest rachunek. Ważne aby zadbać aby mieć kopię reklamacji potwierdzoną przez bank. Następnym krokiem jest zgłoszenie cyberprzestępstwa Policji. Niestety reakcja banku prawie zawsze jest taka sama, tzn. odmowa uznania reklamacji. Preteksty odmowy są różne ale zazwyczaj bank powołuje się na niezachowanie ostrożności lub przyczynienie się utraty pieniędzy. Poszkodowani przez hakerów są odsyłani do Rzecznika Finansowego lub organów ścigania. Jednak to ma na celu przedawnienie roszczenia cywilnego. Prawo bankowe wprost określa odpowiedzialność banku za środki pieniężne zgromadzone na rachunkach. Niestety okradzeni obawiają się pozwu i często odpuszczają – dlatego banki odmawiają uznanie reklamacji kradzieży pieniędzy z rachunku.

 

 

Specjalizujemy się w nieautoryzowanych transakcjach. Prowadzimy sprawy bankowe na terenie całej Polski. Odzyskujemy pieniądze skradzione z kont bankowych w kwocie 10 000zł a nawet 500 000zł. Nawet jeśli to Ty potwierdziłeś przelew sms-em możesz odzyskać pieniądze skradzione z konta i to w 100%.

 

 

Jak odzyskać pieniądze skradzione przez hakerów?

Zadzwoń tel. 728 838 858

Kancelaria Prawna 24h

 

 

prawnik prawo bankowe